יום חמישי, 6 במרץ 2014

Overjoyed

הצ'יפמנק הצטרף אלינו לפני 8 ימים, בלילה שבין רביעי לחמישי, 27/2/14, אור לכ"ז באדר א' התשע"ד, בשעה 1:43 לפנות בוקר, בשבוע 41+3 להריון. הוא שקל 5 פאונד ו-14 אונקיות, ובמטרית, 2,660 גרם. יצור קטנטן.

מצידה השני של הבטן בחרנו להעניק לו את השם עדו (כן, בכתיב חסר, הכתיב התנכ"י. אבל אם תכתבו עידו אני לא ארה בכם). שלא כמנהג עדותינו, הענקנו לעדו שם אמצעי בלתי-רשמי - ברוך. זה היה שמו של סבי מצד אבי שלא זכיתי להכיר, אבל זכיתי לשמוע עליו סיפורים רבים ובכולם שומעים על אדם מלא רוך ואהבה שיותר מהכל אהב את משפחתו.

השם גם מסמן את שם המשפחה הקודם שלי, לפני שקיבלתי עליי את שם הנישואין שנתן לי אלון. ולסיום, המשמעות המילולית של השם התאימה לי מאוד, במיוחד אחרי הלידה שעברנו שנינו. הרגשתי שאם הוא עבר את כל זה בשלום, כנראה שיש איזה כוח משגיח שליווה את שנינו (אומרים שלידה מעוררת רגשות דתיים ורוחניים, לא?).

קפלים בגב, עדיין בבית החולים
השהות בבית החולים התארכה מהמצופה ורק ביום ראשון הגענו הביתה, תשושים והמומים. כל יום שעובר יותר טוב מקודמו - קצת יותר נחים ומתאוששים, קצת יותר אוכלים ומתחזקים. ההורים שלי נמצאים בעיר והם עוזרים לנו המון.

עדו הוא תינוק מופלא - אוכל טוב וישן טוב ועושה לנו חיים קלים כהורים בפעם הראשונה. הוא מתוק בצורה יוצאת דופן (אני לא משוחדת בכלל) ואני נהנית ממנו עד עמקי נשמתי. איזה כיף שהוא בחר בנו להיות ההורים שלו, איזה כיף שהוא סופסוף הצטרף אלינו.


בקרוב - סיפור הלידה המלא, למעוניינים.

9 תגובות:

 1. איזה יופי!!! המון המון מזל טוב :-)
  זו תקופה נהדרת עם רכבת הרים של רגשות ואירועים, ונהדר לשמוע שהוא תינוק מופלא כל כך!
  שירי

  השבמחק
 2. מזל טוב! איזה גור מתוק, מקסים ויפהפה. אני שמחה מאוד שהכל עבר בשלום ושההיריון הארוך כלכך הזה כבר מאחוריך.

  השבמחק
 3. מזל טוב. הוא מתוק, מופלא ועדין.
  רק בריאות ואושר
  עדי

  השבמחק
 4. מזל טוב! הוא נראה ונקרא מקסים, איזה כיף שהוא כבר בחוץ! שימשיך קל, את בטוח תהיי אמא נהדרת.
  תמר (קוראתך הסמי-סמויה)

  השבמחק
 5. ברוכים הבאים לעולם ההורות. מרגש כל כך. עדו נראה מתוק להפליא . מזל טוב! . משוכנעת שתגדלו אותו עם הרבה שמחה ואהבה. ועדו זה שם יפהפה.

  השבמחק
 6. מזל טוב, מזל טוב, מזל טוב. אתם מקסימים.

  השבמחק
 7. אויש, הוא פשוט מתוק בטירוף.... שיהיה המון המון מזל טוב ותרגישו טוב שניכם.
  תמונה כל כך יפה של שניכם ביחד.

  השבמחק
 8. מזל טוב. קפלים יפים יש לו! (בקרוב - קפלים בפולקעס!)

  השבמחק
 9. מזל טוב!! איזה חמוד. מחכה לסיפור הלידה :)

  השבמחק